SEO služby (optimalizace pro vyhledávače)

Zvýšíme vaši viditelnost v organických výsledcích vyhledávání
Domů » SEO služby (optimalizace pro vyhledávače)

Co je to SEO?

Optimalizace pro vyhledávače, neboli SEO (Search Engine Optimization) je proces získávání návštěvnosti z neplacených výsledků ve vyhledávačích (Google, Seznam, Bing …). Představuje činnosti vedoucí ke zvýšení viditelnosti internetové stránky ve výsledcích vyhledávání. Za účelem akvizice návštěvníků z organické části výsledků vyhledávání je nutné učinit následující kroky (zjednodušeně):

 1. Vytvořit rychlý, uživatelsky přívětivý web bez technických překážek, které by bránily indexaci a procházení stránek roboty vyhledávačů.
 2. Navržení logické struktury na základě analýzy klíčových slov, byznys plánu klienta a vytvoření vstupních stránek s unikátním obsahem, které budou znát a plnit potřeby cílové skupiny.
 3. Budování hodnotných zpětných odkazů (linkbuilding) z tematicky relevantních webů a brandových zmínek.
 4. Sledování interakcí návštěvníka přicházejícího z neplacených výsledků se vstupními stránkami, jejich optimalizaci a testování za účelem efektivního plnění cílů webu.

Pokud přemýšlíte jak zlepšit SEO webu měli byste zvážit kombinaci více služeb (řešit spíše komplexní SEO služby), zvyšujete tak možnost zvýšit návštěvnost stránky a posílit svoji pozici mezi konkurencí.

Co je cílem SEO?

Cílem SEO je přinášení relevantních návštěvníků, kteří budou plnit byznys cíle klienta a zároveň přinášet návštěvníkovi řešení & odpovědi na vyhledávané dotazy zadané ve vyhledávači. Cílem není jen zlepšení pozice specifického klíčového slova, ale i pokrytí co nejširšího spektra pro byznys klienta relevantních dotazů zadávaných do vyhledávače prostřednictvím vhodných vstupních stránek. SEO je skvělý způsob jak zviditelnit stránku na Google i Seznamu (případně v jiných vyhledávačích), konkrétně ve výsledcích vyhledávání, což vede nejen k akvizici nových zákazníků, ale i k posílení vnímání brandu.

Mezinárodní SEO

Pomůžeme Vám s optimalizací internetových stránek:

 • v České republice,
 • na Slovensku,
 • v Maďarsku,
 • na anglicky mluvících trzích,
 • rádi Vám pomůžeme rozjet byznys i na dalších trzích.

Naše SEO služby

Jako SEO agentura Vám rádi pomůžeme s následujícími službami:

 • Dlouhodobé SEO – optimalizace webu pro vyhledávače
 • SEO konzultace a poradenství
 • Lokální SEO
 • SEO analýza (neboli SEO audit)
 • Analýza klíčových slov
 • SEO copywriting
 • Tvorba linkbuilding strategií
 • Linkbuilding & PR
 • Analýzy aktivit konkurence v oblasti SEO
 • Analýzy link profilů
 • Tvorba obsahových strategií (content marketing)
 • Odstraňování penalizací

Kolik SEO stojí

Ke každému projektu a klientovi přistupujeme individuálně. Cena za naše SEO služby je vždy přizpůsobena aktuálnímu stavu internetové stránky. Odrazovým můstkem při naceňovaní je vždy aktuální technický a obsahový stav webu a stav linkprofilu. Pro menší projekty se běžně cena SEO služeb pohybuje na úrovni 5 000 – 10 000 Kč. Každá cenová nabídka bude přesně obsahovat činnosti, rozsah prací a jím příslušející ceny. Klienti předem vědí, co za své peníze mohou očekávat.

Obchodní modely spolupráce

 • Fixní model (od 6000 Kč / měsíc)
 • Hodinová sazba (od 1000 Kč / hodinu)
 • Fixní model + výkonnostní odměny (dohodou)

Proč spolupracovat s Futurino

 • Více než 8 let praxe.
 • Stabilní zázemí, kvalifikovaný tým.
 • Odbornost a individuální přístup.

Mám zájem o lepší pozice a vyšší návštěvnost

Pomůžeme Vám zvýšit návštěvnost z vyhledávačů a získat nové klienty. Společně se podíváme na aktuální technický a obsahový stav webu, zhodnotíme link profil a navrhneme řešení šité na míru vašeho budgetu a představ.

 Email        info@futurino.cz

 Tel. číslo:  +421 948 192 458

Jak probíhá spolupráce

 1. Úvodní konzultace => seznámení se s byznysem klienta a jeho internetovou stránkou.
 2. Analýza aktuálního stavu => zhodnocení technických a obsahových atributů, analýza link profilu
 3. Navržení strategie => návrh technických a obsahových změn, vytvoření linkbuildingové strategie
 4. Průběžná realizace strategie => kontrola realizovaných změn, monitorování pozic, realizace linkbuildingové kampaně
 5. Konzultace a reporting => měsíční zhodnocení provedených aktivit, report získaných zpětných odkazů, záznam změn pozic vybraných klíčových slov, průběžná doporučení a konzultace.

Analýzy klíčových slov

Analýza klíčových slov je základním pilířem při navrhování struktury internetových stránek. Odhalí, která klíčová slova jsou relevantní a důležitá pro Váš byznys. Zaběhnutým internetovým stránkám pomůže najít nové možnosti rozšíření o další vstupní stránky, a zvýšit tak pokrytí internetové stránky ve výsledcích vyhledávání.

SEO analýzy

SEO analýzy nebo audity slouží ke zjištění technických a obsahových nedostatků internetových stránek. Výsledkem je komplexní dokument s popisem jednotlivých problémů a navrženým řešením odstranění nedostatků. Součástí auditu je i analýza aktuálního stavu link profilu.

Linkbuilding

Zpětné odkazy (backlinky) patří mezi tři nejdůležitější atributy ovlivňující výsledky ve vyhledávačích. Navrhneme Vám dlouhodobou linkbuildingovou strategii na základě aktuálního stavu link profilu a měsíčního budgetu. Získáme pro váš web zpětné odkazy z autoritativních internetových stránek a pozitivní zmínky na renomovaných blozích a médiích.

Komplexné SEO

Nabízíme komplexní řešení zahrnující kontinuální monitorování technických náležitostí webu, navrhování obsahových a linkbuildingových strategií. Společně navrhneme komplexní strategii zohledňující Vaše krátkodobé a dlouhodobé byznys cíle. SEO se stane součástí Vaší komplexní marketingové strategie.

Faktory ovlivňující výsledky ve vyhledávačích

Tabulka SEO faktorů - by Searchengineland
Zdroj: Searchengineland.com/seotable