Futurino s.r.o.

Inovativní řešení v oblasti online marketingu založená na data-driven rozhodnutích
Domů » O nás

Kdo jsme a na co se specializujeme?

Společnost Futurino s.r.o. založil v roce 2017 Ing. Marek Loduha s cílem pomoci klientům rozvíjet jejich aktivity a projekty v online světě. Zakladatel společnosti se věnuje online marketingu od roku 2009. Postupně sbíral zkušenosti na vlastních projektech, v agentuře SEOCentrum s.r.o., spoluzakládal a spoluvlastní společnost Venture Invest s.r.o. zaměřenou na affiliate marketing a digitální služby. Spolupracoval a spolupracuje s předními českými a slovenskými agenturami, jako jsou UI42, Hellvetia, eVisions, CCM Marketing Group s.r.o a s mnoha dalšími renomovanými firmami.

V současnosti se specializujeme primárně na tři základní služby: SEO, linkbuilding & PR a vytváření a správu PPC kampaní. Jako společnost se soustředíme na inovativní řešení založená na důkladné webové analytice. Pomáháme zejména malým a středním podnikům nastartovat jejich růst a zefektivnit jejich výkonnostní kampaně, zlepšit pokrytí a viditelnost ve vyhledávačích a tvořit linkbuildingové strategie jako komplexní součást online marketingu.

Všichni zaměstnanci firmy jsou vedeni ke kontinuálnímu vzdělávání prostřednictvím online kurzů, školení a účastí na odborných konferencích a workshopech. Záleží nám personálním růstu zaměstnanců a jejich odbornosti. Ke klientům přistupujeme transparentně, neslibujeme nereálné výsledky a nenabízíme služby, které neumíme odborně zastřešit. Na služby, které neumíme dodat v adekvátní kvalitě Vám rádi doporučíme ověřených specialistů a renomované firmy.

Vize a směřování společnosti Futurino s.r.o.

Společnost Futurino s.r.o. byla založena s úmyslem poskytovat vysoce odborné, inovativní služby s cílem stát se přední digitální agenturou na Slovensku a v České republice. Vize firmy je založena na 4 základních pilířích, a to na:

  1. Odbornosti – poskytování odborných služeb s přidanou hodnotou.
  2. Transparentnosti – otevřeném a proklientsky orientovaném přístupu.
  3. Spolehlivosti – dodávání služeb s konstantní kvalitou zvyšující se s získaných zkušeností a vzděláním,
  4. Kontinuálním vzdělávání – účastí na odborných konferencích, školeních a workoshopoch, vzděláváním ze zahraničních zdrojů, testováním novinek na vlastních projektech.

Z dlouhodobého hlediska je vizí firmy i podpora rozvoje komunit, dobrovolnictví a dobročinných organizací.

Vizí zakladatele společnosti je vytvoření inspirativního prostředí pro zaměstnance a zajištění jejich adekvátního odměňování a kariérního růstu s cílem zajistit nejvyšší možnou kvalitu poskytovaných služeb.

Zakladatel firmy

Zapálený marketér se smyslem pro detail, hledající inovativní digitální řešení na míru pro malé i velké firmy. Nadšený podnikatel, cestovatel, sportovec, milovník kvalitní gastronomie.

Ing. Marek Loduha

Founder

Linkbuilding

Získáme pro vás hodnotné zpětné odkazy, které Vám přivedou návštěvnost a pomohou zlepšit pozice v organických výsledcích vyhledávačů.

PPC reklama

Vytvoříme Vám a zajistíme efektivní správu PPC kampaní v prostředích Google Ads, Sklik.cz, Bing Ads, eTarget.sk, Azetklik.sk.

SEO

Odhalíme technické a obsahové nedostatky vašeho webu, pomůžeme Vám zlepšit pokrytí a viditelnost v organických výsledcích vyhledávání.